.

.

NewFor Samsung Галакси S8 Спојувалка за Каиш Holster Луксузни СТП Кожа Телефон Торба Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Плус Покрие Скриени тока

NewFor Samsung Галакси S8 Спојувалка за Каиш Holster Луксузни СТП Кожа Телефон Торба Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Плус

Степени:

DEN 318.00 -5 %
DEN 335.04
Износ
Това е достапна


НОВА За Samsung Галакси S8 Спојувалка за Каиш Holster Луксузни СТП Кожа Телефон Торба Торбичка Случај за Samsung Галакси S8 Плус Покрие Скриени тока
[Опис : ]
УПОТРЕБА : се Вклопуваат за Samsung Галакси S8 ,S8 Плус 100% Сосема Нов ,Скриени магнетни тока Дизајн, Лесно да се носат,Ротираат 360 дизајн СТП Кожа материјал, компактна, лесна тежина и издржливи, Не-токсични, без мирис, нечистотија-отпорни Најдобра услуга и брза испорака Добро се справи со чувствата и со полно тело за заштита Одговара за сите модели на телефони на иста или слична големина па нема камера исечок Пакет :
1*торбичка
[ЗАБЕЛЕШКА : ]
1.на слика во боја можеби малку поинаква од она што го добиваат , бидејќи кожа има различни ,но нашите кеси квалитет се исти. не грижете се.
2.ве молиме овозможи 1~2mm грешка.

Повеќе информации

Материјал:
за S8, за S8 Плус
дизајн:
Обична
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
5.5/5.7inch
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
effelon
Материјал:
Топ Стп кожа
функцијата 2:
Кожа Торбичка,Бизнис Стил
Тип:
Ретро, Елегантен, Луксузни, Делукс, Мода
SKU број:
Спојувалка За Каиш Holster Кожа Мобилен Телефон Случаи Торбичка
Додатоци Функција 2:
за samsung s8 плус случај Скриени магнетни тока
квалитет:
А+++++
Големина:
5.5/5.7inch
функција 1:
Половината Торба, Бизнис Класичната Половината Торба , Планинарски Торби
Компатибилен:
за samsung s8 случај
Додатоци Функција 1:
Спојувалка за Каиш СТП Кожа Holster Случај за samsung Галакси s8

Најдобрите понуди во категоријата