.

.

Универзална Водоотпорен Спорт Работи Рака Торба Торбичка За 4.0-5.8 Мобилен Телефон Рака Пакет Случај Паричникот Торбичка

Универзална Водоотпорен Спорт Работи Рака Торба Торбичка За 4.0-5.8 Мобилен Телефон Рака Пакет Случај Паричникот Торбичка

Степени:

DEN 234.00 -20 %
DEN 292.32
Износ
Това е достапна


Универзална Водоотпорен Спорт Работи Рака Торба Торбичка За 4.0-5.8" Мобилен Телефон Рака Пакет Случај Паричникот Торбичка
Карактеристики : -100% Сосема нов и висок квалитет на -Џебови Мобилни Торбичка Рака Торба со Рака. -Економски и практични, совршен за вас многу-Доволно простор за складирање за мобилен телефон, MP3/MP4, копчиња, пари и други мали преносни објекти кога ќе се прави спортот. -Двојно џебови - еден со патент дизајн, друг со прицврстување -Овој Мобилен Рака Бенд Торба може да донесе погодност за вас, кога ви носат оваа торба за спортски, велосипед, трчање или качување. Спецификација : Материјал : Полиестер +Најлон големина Торбичка : 160mm x 100mm ( Поддршка телефон големина 4.0"-5.8" ) се Вклопуваат Рака Дебелина : 17.5-25cm/6.9" -9.9" Пакет се вклучени : 1 x Рака Торба

Повеќе информации

Материјал:
Најлон
Големина:
4.0-5.8
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен
Бренд Име:
Eagwell
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
100% сосема нов и висок квалитет
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Полиестер +Најлон
Торбичка:
160mm x 100mm (Поддршка телефон големина 4.0-5.8)
боја:
Црна, Сина, Зелена, Црвена Роза

Најдобрите понуди во категоријата