.

.

Мазна/Lichee Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Назад Опфаќа Случај за Digma Linx 4.5 Инчен Паметен Телефон Кеси

Мазна/Lichee Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Назад Опфаќа Случај за Digma Linx 4.5 Инчен Паметен Телефон Кеси

Степени:

DEN 388.00 -10 %
DEN 431.52
Износ
Това е достапна

Спојувалка за Каиш Случај за Digma Linx 4.5
Опис :
1.Премиум кожа торбичка случај со спојувалка за каиш ви овозможува да го носат вашиот телефон хоризонтално/вертикално.
2.Направени со СТП кожа спречува гребнатини и штети на вашиот телефон.
Snap-во случај е дизајниран да им понуди на сите околу надворешната површина. Заштита на вашиот телефон без да се загрозат употребливост.
3. за Digma Linx 4.5 (4.5")
4.Додаток САМО ! Мобилен Телефон Не Е Вклучен.
5.Боја&Шема : Како Слика Покажа дека НЕМА.1 - Lichee 2-Мазна .
Напомена :
1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Превозот Начин за [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод] ќе биде без следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се знае дека пред да се одржи редот.
3.Треба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.

Повеќе информации

Материјал:
PU
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
4.5 Inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Digma
боја:
Кафеави/Црни
Шема:
Lichee/Мазни
Стил:
Торбичка
Материјал:
СТП Кожа
Обликот:
Вертикална/Horizonal
Број На Модел На:
за Digma Linx 4.5

Најдобрите понуди во категоријата