.

.

Effelon Мода се Мажи Спојувалка за Каиш Случај Торбичка за Samsung S8 s8 плус Покрие СТП Кожа Едноставен Дизајн Скриени тока Луксузни Holster

Effelon Мода се Мажи Спојувалка за Каиш Случај Торбичка за Samsung S8 s8 плус Покрие СТП Кожа Едноставен Дизајн Скриени тока

Степени:

DEN 273.00 -5 %
DEN 287.04
Износ
Това е достапна


Effelon Мода се Мажи Спојувалка за Каиш Случај Торбичка за Samsung S8 s8 плус Покрие СТП Кожа Едноставен Дизајн Скриени тока Луксузни Holster
Опис :
УПОТРЕБА : за Samsung Галакси S8 ,S8 Плус
100% Сосема Нов ,Скриени магнетни тока Дизајн
Лесен за носење,Едноставен Дизајн,тежина 83g
СТП Кожа материјал, компактна, лесна тежина и издржлив
Не-токсични, без мирис, нечистотија-отпорен на
Најдобра услуга и брзо се достави
Добро се справи со чувство и полно тело за заштита на
Одговара за сите модели на телефони на иста или слична големина па нема камера исечок
Пакет :
1*торбичка
[ЗАБЕЛЕШКА : ]
1.на слика во боја можеби малку поинаква од она што го добиваат , бидејќи кожа има различни ,но нашите кеси квалитет се исти. не грижете се.

Повеќе информации

Материјал:
5 5inch, 5 7inch
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
5.5/5.7inch
дизајн:
Гроздобер
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
effelon
Материјал:
ТОП СТП Кожа,Скриени магнетни тока
функцијата 2:
Едноставен Дизајн,Бизнис Стил
Стил:
Ретро, Елегантен, Луксузни, Делукс, Мода
Име:
Спојувалка За Каиш Holster Кожа Мобилен Телефон Случаи Торбичка
Додатоци Функција 1:
за samsung s8 плус случај
квалитет:
А+++++
функција 1:
Половината Торба, Бизнис Класичната Половината Торба , Планинарски Торби
Компатибилен:
за samsung s8 случај
Додатоци Функција 2:
Спојувалка за Каиш СТП Кожа Holster Случај за samsung Галакси s8

Најдобрите понуди во категоријата