.

.

FSSOBOTLUN За Letv LeEco Ле S3 X626 X622 4G LTE Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Торба Покрие Торбичка Џеб

FSSOBOTLUN За Letv LeEco Ле S3 X626 X622 4G LTE Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Торба Покрие Торбичка Џеб

Степени:

DEN 384.00 -20 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


Компатибилен : За Letv Le Eco Ле S3 X626 X622 4 G LTE
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Повеќе информации

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Џеб случај
Големина:
161*90
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Letv LeEco Ле S3 X626 4G LTE
Тип:
Случај

Најдобрите понуди во категоријата