.

.

KSQ Универзална Кожа Мобилен Телефон Торба Рамо Џеб Паричникот Торбичка Случај Вратот Рака За Samsung За iPhone 7 За Huawei За HTC, LG

KSQ Универзална Кожа Мобилен Телефон Торба Рамо Џеб Паричникот Торбичка Случај Вратот Рака За Samsung За iPhone 7 За Huawei За

Степени:

DEN 216.00 -10 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна


Нова Универзална Кожа Мобилен Телефон Торба Рамо Џеб Паричникот Торбичка Случај Вратот Рака За Samsung За i Phone 7 За Huawei За HTC, LG Опис : -100% сосема нов, направени од премиум СТП кожа и Метал бронза копчето. -Заштитете го вашиот телефон од прашина, шок, гребнатини, удари и други дневна штета. Дизајнот на прашка може лесен и удобен секојдневно носење. -Едноставно Дизајниран Универзална Одговара За HTC, Samsung, Motorola овие Мобилен Телефон кој е помал од 5.5 инчи, итн. -Може да се стави други мали додаток во оваа торба, практично и корисно! Може да се вклопи покрај 5.5" екран на телефонот. Или можете да дозволете ми да знам што модел на телефон имате, ние можеме да ве советуваме Одговара Телефон Модели : За iphone 4 и 4s 5 5s SE i Phone 6 i Phone 6 Плус,За iphone 7 / iphone 7 плус За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 S7 A3 А5 О7 J1 J2 J5 J7 За HTC Желба Око М8 М9 Желба 816 Желба 620 За Галакси Забелешка 4 Забелешка 3 Забелешка 2 Работ За Sony С3 С5 Z1 Z5 Z6 XA X XZ E5 За ZTE z11 ZMAX v7 x3 A410 A452 A510 A506 A610 AXON7 L2 L3 За Blackberry Q20 Q30 priv Сребро Издание За One Plus една 3 3 T За Xiaomi mimax ми имајте на ум ми 5 S / redmi про 3 3 S 3 X note4 За Huawei P6 / P7 / P8 / P8lite / P9 / P9 Лајт /P10/mate 8 9/ nova За ASUS ZE500 KL ZE552 KL ZE550 KL ZE551 ML ZC550 KL ZS570 KL ZC520 TL ZC553 KL За LG G3 G3mini G4 G4mini G5 G6 К3 K7 K8 K10 V20 V34 дух
Пакувањето на производот екранот

Повеќе информации

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Бренд Име:
KSQ
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
10*15.5cm
дизајн:
Симпатична,Спортски
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
боја:
Црна,розова,црвена,сина,зелена,светло сина,Голи боја
мешана боја:
Поддршка
Стил:
Моден
Материјал:
Најдобар Квалитет СТП кожа
Одговара за 1:
За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 работ s6 работ плус A8 s7 s7edge
Одговара за 2:
За HTC Желба Око М8 М9 Желба 816 Желба 620
Одговара за 3:
За Huawei P6 / P7 / P8 / P8lite / P9 / P9 Лајт /P10/mate 9/navo
Одговара за 4:
За iPhone SE 4 4s 5c 5 5s 6/6s 6plus / 6s плус 7 / 7 плус
одговара за 5:
За Sony Ericsson Xperia Z3 Z3MINI
Одговара за 6:
За Nokia 520 530 / За LG G2 G3 G4 G5

Најдобрите понуди во категоријата