.

.

НОВ Телефон Случај за Huawei P8 Лајт Задниот Поклопец Мек Силикон+Тенок Пластичен Потпирачот Двојна Хибрид Тешки Оклопи Случај

НОВ Телефон Случај за Huawei P8 Лајт Задниот Поклопец Мек Силикон+Тенок Пластичен Потпирачот Двојна Хибрид Тешки Оклопи Случај

Степени:

DEN 168.00 -5 %
DEN 177.12
Износ
Това е достапна


Телефон Случај за Huawei P8 Лајт Задниот Поклопец Мек Силикон+Тенок Пластичен Потпирачот Двојна Хибрид Тешки Оклопи Случај за Huawei P8 Lite
Опис : Број на Модел : Одговара За Huawei P8 Лајт Материјал : Направен од Висок Квалитет На Силициум + Пластични + Потпирачот Направени од високо квалитетни пластични и Силиконски материјал , да направите вашиот телефон да изгледа класичен и згодна. Целосна Заштита се вклопуваат совршено ефикасно да се минимизира штетата од шок. Kick-застане и Анти-Лизгање паметен дизајн, повеќе удобен за носење и употреба. Издржливи, одлична заштита на вашиот телефон од гребење и шок-доказ. 100% сосема нов, без мало пакет. Моден Дизајн со 6 Боја избори.

Повеќе информации

Материјал:
TPU
Функција:
Потпирачот
дизајн:
Обична
Тип:
Торбичка
Големина:
for Huawei P8 Lite
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
effelon
функција 1:
Случај Модни Луксузни Бизнис Стил Врвен Квалитет Гума, Силикони
функција 3:
Coque Не се лизга Пластични Задната Маска за Кожа со Стојат Функција Fundas
Карактеристика 5:
двоен слој defender случај двоен слој хибрид
Одговара за 1:
Задниот Поклопец Случај за Huawei P8 Лајт Телефон Случај
Погоден за луѓето:
момче се жени мажи девојка Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Материјал:
Висок Квалитет на Силициум Пластика Гума Гел TPU
Карактеристика 2:
Случај Shockproof Antiknock Солиден Гума&Силикони Оклоп Заштитник Телефон
карактеристика 4:
мека tpu потпирачот случај за хибридни двоен слој оклоп солиден
Функција 6:
Луксузна Shockproof Анти-удар Iron Man Shield Оклоп Случај
Одговара за 2:
Висок Квалитет 2in1 Потпирачот Случај за Huawei P8 Лајт Видиме Случај

Најдобрите понуди во категоријата