.

.

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Каиш Покрие Случај

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Каиш Покрие

Степени:

DEN 228.00 -5 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Каиш Покрие Случај
Опис На Производот
На торбичка е луксузен на допир и се направени од faux кожа На случаи целосно покривање на телефон и имаат надворешен спојувалка за каиш торбичка, така што телефонот може да бидат обесени цврсто до појас случај користи магнетно клип со што автоматски се затвора кога случајот е укината надолу Овие случаи може да биде безбедно прицврстени за да панталоните појас

Повеќе информации

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
спојувалка за каиш чанта џеб ракав торба holster
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
kindamart
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Број На Модел На:
Z1 Z2 Z3

Најдобрите понуди во категоријата