.

.

SZLHRSD за Гасеница Мачка S61 супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За Leagoo S9 Телефон торба за Doogee X50

SZLHRSD за Гасеница Мачка S61 супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За Leagoo S9 Телефон торба за Doogee X50

Степени:

DEN 489.00 -15 %
DEN 575.52
Износ
Това е достапна

Sleeve / мобилен телефон џеб, двоен слој, може да се стави мобилен телефон или други мали предмети Стил : Fasion Карактеристики : водоотпорен, shockproof, анти-капка, прашина Високо квалитетен материјал : ultrafine влакна Слики за повикување само, се предмет на преовладуваат во вид

Повеќе информации

Материјал:
за Keecoo P11 Про, Гасеница Мачка S61, За Doogee X50
дизајн:
Бизнис,Обичен
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
супер-тенок ракав торбичка маска
Бренд Име:
SZLHRSD
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.75.0/5.5 / 6.44
Компатибилен Бренд:
телефон торба

Најдобрите понуди во категоријата