.

.

Вистински Кравја Кожа Спојувалка за Каиш Телефон Случај Двојна Торбичка За Nokia 7,Doogeee Микс 2/X30L/X20/X20L/x30/F7 Pro/y6/x6 pro/T6/Х5 Max

Вистински Кравја Кожа Спојувалка за Каиш Телефон Случај Двојна Торбичка За Nokia 7,Doogeee Микс 2/X30L/X20/X20L/x30/F7 Pro/y6/x6

Степени:

DEN 1048.00 -5 %
DEN 1103.52
Износ
Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
100% Вистински Кравја Кожа Универзална Торбичка
случај големина : 16.5x10x5cm, се работи за мобилен телефон големина под 15 години.9x8.8cm
Дизајниран со спојувалка за каиш и двоен торбичка,еден торбичка за 5.5 инчен телефон и другите за 5.1 инчен телефон.
Answer : ___________________________ Note : во случај е без мало поле, за да се спаси трошоци,но тоа ќе биде добро спакувани пред пратката!!!

Повеќе информации

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Бизнис,Обична,Спортски
Големина:
16.5x10x5cm
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Бренд Име:
WEIYU
Мало Пакет:
No

Најдобрите понуди во категоријата