.

.

Вистинска Кожа Торбичка Рамо Појас Мобилен Телефон Случај Кеси За Huawei Колега 10 Лајт,Нова 2i,Чест 9i/7X,Maimang 6,Другар 10 Про

Вистинска Кожа Торбичка Рамо Појас Мобилен Телефон Случај Кеси За Huawei Колега 10 Лајт,Нова 2i,Чест 9i/7X,Maimang 6,Другар 10

Степени:

DEN 1140.00 -5 %
DEN 1199.52
Износ
Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Тоа е универзална случај Направени од вистинска кожа
Случај големина : 17.7x11.2x5cm, се работи за мобилен телефон големина помала или еднаква на 15.9x9cm
секој случај се доаѓа со појас за на рамо
Секој случај ќе биде без мало кутија, но ќе биде добро спакувана.

Повеќе информации

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајни
Тип:
Торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Бренд Име:
WEIYU
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Големина:
17.7x11.2x5cm

Најдобрите понуди во категоријата