.

.

MOFi Универзална спорт работи кеси салата отворено случај телефон торбичка за Nokia 6 Samsung s7 работ случај xiaomi mi 5s redmi 4 про маска

MOFi Универзална спорт работи кеси салата отворено случај телефон торбичка за Nokia 6 Samsung s7 работ случај xiaomi mi 5s redmi

Степени:

DEN 259.00 -10 %
DEN 287.52
Износ
Това е достапна


MOFi Оригинални Спорт Телефон Кеси
一一 Универзална За Сите Модели на телефони 一一
MOFi Универзални Производи За Вас

Повеќе информации

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Торбичка
Големина:
universal
Карактеристики:
Преносни и Удобно
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
дизајн:
Спорт
Бренд Име:
Mofi
Компатибилен:
универзална за сите модели на телефони

Најдобрите понуди во категоријата