.

.

Вертикална СТП Кожа Случај За Nokia Lumia 625+Бесплатно Екран Заштитник

Вертикална СТП Кожа Случај За Nokia Lumia 625+Бесплатно Екран Заштитник

Степени:

DEN 228.00 -5 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна


Вертикална СТП Кожа Случај За Nokia Lumia 625
+Бесплатно Екран Заштитник
1.Направени на стп Кожа
2.Специјално дизајнирана за да ги заштити вашиот мобилен телефон од намалувањето,прашина и гребење
3.Против пролизгување дршка со мека,повеќе пријатно чувство да се одржи
4.Дупки и намалување на испис за сите витални функции.
5.Магнетни прицврстување механизам.

Повеќе информации

Број На Модел На:
За Nokia Lumia 625
is_customized:
Yes
Тип:
Торбичка
Компатибилен Бренд:
Nokia
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Материјал:
PU
Бренд Име:
dower мене

Најдобрите понуди во категоријата