.

.

FSSOBOTLUN За Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro Случај Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Џеб со Картичка

FSSOBOTLUN За Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro Случај Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Џеб со Картичка

Степени:

DEN 384.00 -20 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


Компатибилен : За Xiaomi Redmi 4 X 4 X Pro
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Повеќе информации

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Големина:
156*86
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие СЛУЧАЈ
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Redmi 4X 4 X Pro
Тип:
Случај

Најдобрите понуди во категоријата