.

.

Случај За Sony Xperia X Компактен Телефон Случај 2in1 Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Назад Случај

Случај За Sony Xperia X Компактен Телефон Случај 2in1 Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Назад

Степени:

DEN 150.00 -5 %
DEN 157.44
Износ
Това е достапна


Случај За Sony Xperia X Компактен Телефон Случај 2in1 Двоен Слој Потпирачот Тешки Оклопи Shockproof Хибридни Силиконски Назад Случај
Опис : Број на Моделот : За Sony Xperia X Компактен Материјал : Направен од Висок Квалитет На Силициум + Пластични + Потпирачот Функција : 2 во 1+ Мека Гел+ Бонбони Колор Рамка Функција : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна 8 Бои : Роуз, Сина, Црна, Виолетова, Зелена, Бела, Црвена, Портокалова

Повеќе информации

Големина:
For Sony Xperia X Compact
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
effelon
функција 1:
Случај Модни Луксузни Бизнис Стил Врвен Квалитет Гума, Силикони
функција 3:
Coque Не се лизга Пластични Задната Маска за Кожа со Стојат Функција Fundas
Карактеристика 5:
двоен слој defender случај двоен слој хибрид
одговара 1:
Назад Случај За Sony Xperia X Компактен
Одговара 3:
Луксузна 2in1 Покрие Случај За Sony Xperia X Компактен
Материјал:
Силикон Пластика Гума Гел TPU
Карактеристика 2:
Торба Shockproof Анти-удар Солиден Гума&Силикони Оклоп Заштитник Телефон
карактеристика 4:
мека tpu потпирачот случај за хибридни двоен слој оклоп солиден
Погоден за:
момче се жени мажи девојка Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Се вклопат 2:
За Sony Xperia X Компактен Покрие Случај

Најдобрите понуди во категоријата