.

.

Отворен Спортски Holster Кука Јамка Појас Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Acer Течни Z6 Плус / HomTom HT37 / HT30 / Vernee Аполон X

Отворен Спортски Holster Кука Јамка Појас Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Acer Течни Z6 Плус / HomTom HT37 / HT30 / Vernee

Степени:

DEN 326.00 -27 %
DEN 446.40
Износ
Това е достапна


Отворен Спортски Пешачење Возење Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка , Погодна За Отворен Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17*9.5*2cm

Повеќе информации

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
појас случај
Големина:
17cm*9.5cm*2cm
Компатибилен Бренд:
Homtom

Најдобрите понуди во категоријата