.

.

Медитеранот кормило светлината LED децата соба таванот светилка око за заштита креативни момче девојка спална соба светилка цртан филм светилка

Медитеранот кормило светлината LED децата соба таванот светилка око за заштита креативни момче девојка спална соба светилка цртан

Степени:

DEN 8256.00
Износ
Това е достапна


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Повеќе информации

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Средоземното Море
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Кревет Во Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,FCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Број На Модел На:
KL145
База Тип:
E27
Карактеристики:
Медитеранот кормило светлината LED
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Дрво

Најдобрите понуди во категоријата