.

.

Модерната Led Таванот Светла За Затворен Осветлување plafon led Клетки форма Таванот Светилка Држачи За Дневна Соба и Спалната соба luminaria teto

Модерната Led Таванот Светла За Затворен Осветлување plafon led Клетки форма Таванот Светилка Држачи За Дневна Соба и Спалната

Степени:

DEN 2744.00 -39 %
DEN 4498.08
Износ
Това е достапна

Модерната Led Таванот Светла За Затворен Осветлување plafon led Клетки форма Таванот Светилка Држачи За Дневна Соба и Спалната соба luminaria teto

Повеќе информации

Абажур Боја:
Бела, Црна
Wattage:
Warm White, Cool White
Тип На Објект:
таванот светла
Карактеристики:
plafon led
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
Тело Материјал:
Железо,ПВЦ
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Гаранција:
5 години
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Број На Модел На:
таванот светла
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
Homelover
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Точка име :
таванот светилка

Најдобрите понуди во категоријата