.

.

Нов луксузен модерен foyer кристал таванот светлина lustres таванот светилка LED осветлување бесплатен превозот

Нов луксузен модерен foyer кристал таванот светлина lustres таванот светилка LED осветлување бесплатен превозот

Степени:

DEN 29462.00 -10 %
DEN 32736.00
Износ
Това е достапна


За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.00 /парче
топ продажба на 100% guranteed K9 кристал L500*W300*H800mm современа кристал pendant светла, декорација осветлување за Големината US$ 275.Ако ви треба било резервни
делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да прашам
стручен електричар на вашата страна.Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни полнење ,
тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Напон : 110 V-220 V
5.Извор на светлина : led
8.00 /парче
2013 модерен дизајн модерно кристал лустерот , модерен pendant светилка бесплатен превозот САД$ 185.00 /парче
Бесплатен превозот елегантен стил L250*W250 H500mm модерна кристал лустерот , модерен светилка , кристално осветлување за соба US$ 135.00 /парче
Facotry и изложбен салон :
Сертификат :
Почитувани Купувачи , добредојдовте на нашата продавница .Модел No : BGM-1099
2.00 /парче
Бесплатен превозот празник продажбата спирала дизајн 5 светла Dia500mm H900mm современа кристалните лустери , модерно осветлување US$ 280.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .Пакување големина : 85*85*21
12.Тоа е многу
важно за вашата добра повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.Стил : модерна
9.Материјал : K9 кристал + нерѓосувачки челик
6.Време на испорака : withing 7 дена
11.00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба спирала дизајн Dia250mm H500mm кристал лустерот , модерен ламба за дневна соба и dinning соба US$ 135.
Ви благодариме!
.И на клиентите треба плаќате данок и
должност задолжен во локалниот обичај .
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Светилка тело боја : сребрена
10.
современото живеење соба кристал таванот светлина
Големина : Dia80*H31cm
1.00 /парче
Бесплатен превозот Guranteed 100% празник продажбата Dia500 H800mm современа кристал таванот светла US$ 278.

Повеќе информации

Абажур Боја:
Сребро.
Боја На Каросеријата:
Јасно
Wattage:
100-300W
Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број на извори на светлина:
10~15
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Бренд Име:
BIGMANLIGHTINGBIGMAN
Гаранција:
3 година
Карактеристики:
луксузна кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
7986
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Напон:
AC110-240V
Големина:
Dia80*H31cm

Најдобрите понуди во категоријата