.

.

Модерната Led Флеш Планината 6 Светлина Транспарентен Кристал Нерѓосувачки Челик 110-240V

Модерната Led Флеш Планината 6 Светлина Транспарентен Кристал Нерѓосувачки Челик 110-240V

Степени:

DEN 21432.00 -5 %
DEN 22559.52
Износ
Това е достапна

П : Што треба да направам ако стоката не се точно како на сликата покажува или имаат квалитет проблем? А : ве Молам, уште контактирајте со нас. Ние ќе им даде ефективно решение. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Ние ќе им даде задоволително решение.П : Што треба да направам кога купување заштита времето истекува, но јас се уште не прими пакетот? О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но пакет се уште не е пристигнат, ќе треба да контактирате со нас на прво време, а ние ќе се прошири вашиот заштита на време и во иднина да им помогне провери вашиот пакет.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања/проблеми, ќе даде одговор во рок од 12 часа. Можете да не контактирате и да добијат купон за 5-ѕвезда преглед . За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно. Ние и ветуваме на целосна наплата ако не можете да ги добиете вашите производи кога се на заштита на времето завршува.П : Кога ќе можам да се добие мојата објект по плаќање? A : Нормално тоа ќе се 30-60 дена за да стигне до вас преку Кина Пост. Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или да го препрати ќе нови предмети. Други проблеми ќе бидат понудени за размена, туку купувачите треба да се плати се врати превозот плаќања. Ако стоките имаат било каков проблем, ве молиме уште не контактирате во прв пат. Тогаш нема да изгубите пари пред добивањето на својата стока. Но, тоа само ќе го преземе 4-13 дена преку Бизнис Експрес.Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Карактеристики LED, Кристално Стил Модерна/Современа Заврши Хром Број на Нивоа Тиер 1 Светлина Насока Амбиентална Светлина Предложи Соба Големина 15-20 Димензии Тела Висина 32cm(12. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што купувачот треба да се плати. Ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.5
Дознај Повеќе За Овој Производ
Ако имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.5 Инчи) Тела Ширина 80СМ(32 Inch) Тела Должина 80СМ(32 Inch) Крошна/Backplate Димензија 45*45СМ(18*18 Инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 6 Сијалица База LED Интегрирани Wattage на Сијалицата 50 Вати Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Кристал Тегови Нето Тежина(kg) 6.

Повеќе информации

Абажур Боја:
Сребро.
Wattage:
50W
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
6
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Примена:
Foyer
Карактеристики:
6 Светлина
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
Флеш Планината
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Напон:
110-240v

Најдобрите понуди во категоријата