.

.

Европа Ретро Гроздобер Таванот Светлина Тела Plafonnier Дневна Соба Светлата Кафе Флеш Планината Тавански Светилки Дома Осветлување

Европа Ретро Гроздобер Таванот Светлина Тела Plafonnier Дневна Соба Светлата Кафе Флеш Планината Тавански Светилки Дома Осветлување

Степени:

DEN 1859.00 -15 %
DEN 2186.88
Износ
Това е достапна


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Гаранција
1.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Враќање
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
LED
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
Q5
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Најдобрите понуди во категоријата