.

.

HRH трговија на Големо 100pcs шпански ESP ЕУ/велика БРИТАНИЈА Цвет Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата Заштитник за Macbook Air Про Ретината 13 15 17

HRH трговија на Големо 100pcs шпански ESP ЕУ/велика БРИТАНИЈА Цвет Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата Заштитник

Степени:

DEN 9599.52
Износ
Това е достапна

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот ко st е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Освен некои земји )
2.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени на d се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Чистење удобен, подготвени за чистење на вашата тастатура, секогаш ќе бидат нови. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба и животот на тастатурата. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
F eatures : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е Британски и Европски стандарди ,Не се погодни за САД стандардна Тастатура покритие Одговара за Macbook whtie 13 unibody" Air 13 / Pro алуминиум unibody 13" 15" и 17" Ретината 13, а исто така Безжична Тастатура со НАС тастатура Сите Објавен Пред 2016 Лесно да чиста, сува чиста може да се користи подоцна.
Пакет се вклучени :
100x силикони тастатура Капак(велика БРИТАНИЈА тастатура)
Ве молиме, известете што обрасци што треба,или ние ќе брод случајно!
(Пакување како што е Подолу)
Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Повеќе информации

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook Pro 13-инчен
Фонтот:
Шпански
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
распоред:
ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Трговија на големо:
100pcs/многу
Поддршка:
Микс Обрасци
Модел:
За Macbook 13 15 17

Најдобрите понуди во категоријата