.

.

НИ Кирилица Русија Украина Белорусија Силикони Заштитник на Тастатурата Покритие За Година Нови Macook 13 15 Инчен A1706 A1707

НИ Кирилица Русија Украина Белорусија Силикони Заштитник на Тастатурата Покритие За Година Нови Macook 13 15 Инчен A1706

Степени:

DEN 204.00 -15 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна


НИ Кирилица Русија Украина Белорусија Силикони Заштитник на Тастатурата Покритие За 2016 Година Нови Macook 13 15 Инчен A1706 A1707
Да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина spils,клучни се носат,contaminates и повеќе. Конструиран за да одговара токму на вашиот macbook keyobard Направена со трајни не-токсични силикони. Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, completetl перат и еднократно. Клучни зборови се испечатени на тастатурата капак. 6 месеци гаранција на секој тастатура капак. Тастатура покрие со Caps копче дупки транспарентен.
Само компатибилни за Macbook pro 13/15 со Touch Bar објавен во Октомври. 2016 Година (Модел : A1706/A1707)
6 Верзии Се Достапни : Available :
1.НИ Влезе во русија
Ве молиме обрнете внимание на вашата тастатура верзија :
ПАКЕТОТ вклучува : 1 Силикони Тастатура Маска
1.НИ Влезе во руската Слики :

Повеќе информации

сертификација:
CE
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Дебелина:
0.1 mm
Применливи модели:
Macbook
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Batianda
Пакет:
No
Материјал:
Силикони
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Моден
Пад на превозот:
Поддршка
Caps Копче Дупка:
Транспарентна
Компатибилен за Број 1:
Macbook Pro 13.3 инчен Ретината Допир Бар A1706
Компатибилен за бр.2:
Macbook Pro 15.6 инчен Ретината Допир Бар A1707
Тастатура Внесете:
НИ Внесете
Тастатура Азбука :
Руската/Кирилица

Најдобрите понуди во категоријата