.

.

Yilong 2'x3' 400Line персиската Свила Килим Класичен Адам и Ева во едемската Градина Tapestry Уметничка Колекција на рачно изработени Килими (LH963)

Yilong 2'x3' 400Line персиската Свила Килим Класичен Адам и Ева во едемската Градина Tapestry Уметничка Колекција на рачно изработени

Степени:

DEN 67200.00 -30 %
DEN 96000.00
Износ
Това е достапна

Yilong 2'x3' 400 Line персиската Свила Килим Класичен Адам и Ева во едемската Градина Tapestry Уметничка Колекција на рачно изработени Килими (963 H)
Килим Бр. LH963 H2x3
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 2ft x 3ft (61cm x 91cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 400 линии; 1111 kpsi (1722,224 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Tapestry Фотографии *
Оваа tapestry е 100% рака-заврзана, lustrous парична казна свила направи овој тепих прекрасно ! Убава tapestry е раскошен и прекрасни од секој агол, ќе видите. Ве молиме погледнете го типичен традиционалните гроздобер Ориентален стил на дизајн. Вистинските тепих е многу повеќе од убава слика. Одлична комбинација на бои ќе го направат вашиот почетен многу повеќе домот. Го цениме голема и живописни комбинација на бои и боја појавување.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Yilong Тепих Складиште *
Имаме 500,000 Квадратни.ft Свила Тепих Инвентар
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Купувачот Се Покаже *
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме! H)

Повеќе информации

Големина:
61cm x 91cm
Шаблон Тип:
Луѓе
Шема:
Адам и Ева во Градината
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Број На Модел На:
LH963H2x3
Бренд Име:
YILONG
Тепих Продажба:
во парк
Шема:
Обична Обоена
Чистење Тип:
Рака Мие
Техника:
рака заврзана
дизајн:
Ориентален
Материјал:
100% Свила
Килим квалитет:
400 линии; 1111kpsi (1722,224 јазли/m2)
Големина:
2ft x 3ft (61cm x 91cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот тепих
Карактеристично:
Перат рака заврзана тепих
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Најдобрите понуди во категоријата