.

.

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Ајфеловата Кула Pisa Кула Споменици Шема GT1061

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Ајфеловата Кула Pisa Кула Споменици Шема GT1061

Степени:

DEN 465.00 -44 %
DEN 830.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
WELOS
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Број На Модел На:
GT1061
Шема:
Печати
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
дизајн:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата