.

.

Оригинални и Нови 8inch TFT LCD Екран N080JCE-G41 D N080JCE-G41 ON080JCE O за Таблет PC Екран 800(RGB)*WXGA 1280 бесплатен превозот

Оригинални и Нови 8inch TFT LCD Екран N080JCE-G41 D N080JCE-G41 ON080JCE O за Таблет PC Екран 800(RGB)*WXGA 1280 бесплатен превозот

Степени:

DEN 948.00 -21 %
DEN 1200.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
N080JCE-G41
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобрите понуди во категоријата