.

.

За РС-GX101-V6.0 Таблета екран на допир digitizer екран на допир панел Сензор Бесплатен Превозот

За РС-GX101-V6.0 Таблета екран на допир digitizer екран на допир панел Сензор Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 371.00 -14 %
DEN 431.52
Износ
Това е достапна

Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.) Испорака време може да се разликува, особено за време на периоди или inclimate временските услови.)Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,кои само ве однесе 1 минута. ве молиме не го отвори спорот до контактирајте со нас.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .)
Тоа е подобро за вас да се цел 2 парчиња,бидејќи тоа е кршливи предмети. Ви благодариме!.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува викендите & банка празници.) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење. Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот. Ние не сме одговорни за погрешен наддавање .Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени.) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит време.) Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Ви благодариме за разбирањето !!! Ви благодариме
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
2.

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
РС-GX 101-V6.0
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 24 часа по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
10.1 инчен
Модел Бр.:
РС-GX101-V6.0
Компатибилен со:
РС GX101 V6.0
Следење Бр.:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата