.

.

Црна Нови 7.85 инчен regulus-2 7.85 ITWGN785 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Црна Нови 7.85 инчен regulus-2 7.85 ITWGN785 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 1068.00 -5 %
DEN 1124.16
Износ
Това е достапна


Црна Нови 7.85" инчен regulus-2 7.85 ITWGN785 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.
Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.
Пакет : 1 Црн екран на допир

Повеќе информации

Број На Модел На:
За инчен regulus-2 7.85 ITWGN785
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг за :
инчен regulus 2 7.85 ITWGN785 екран осетлив на допир
работа:
инчен regulus2 3G 7.85

Најдобрите понуди во категоријата