.

.

Нова За 7 Huawei MediaPad T2 7.0 LTE BGO-DL09 Таблета екран на допир Панел Digitizer Сензор + LCD Дисплеј Матрица Комбо Собрание

Нова За 7 Huawei MediaPad T2 7.0 LTE BGO-DL09 Таблета екран на допир Панел Digitizer Сензор + LCD Дисплеј Матрица Комбо Собрание

Степени:

DEN 1248.00
Износ
Това е достапна


Ве молиме да проверите дали вашиот екран панел форма и екран на допир панел кабелот е ист како на сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир + LCD Матрица Dsiplay
Постои еден без рамка и со рамка, како на сликата. може да изберете што сакате, кога ќе се провери.
Ве молиме имајте во предвид : нов екран панел може да има логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Повеќе информации

боја:
без Рамка, Рамка со
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad T2 7.0 LTE BGO DL09 ЛСД Модул екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобрите понуди во категоријата