.

.

ew Таблета Капацитивни екран на допир за Надворешни екран За SG6241-FPC_V2-2 Стакло Сензор panel

ew Таблета Капацитивни екран на допир за Надворешни екран За SG6241-FPC_V2-2 Стакло Сензор panel

Степени:

DEN 873.60
Износ
Това е достапна


Пакет се вклучени : 1 buc екран на допир
1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кабел број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Повеќе информации

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
SG6241-FPC_V2-2

Најдобрите понуди во категоријата