.

.

Witblue Нови За само 11,6 инчен Teclast Tbook 16 Моќ Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нови За само 11,6 инчен Teclast Tbook 16 Моќ Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен

Степени:

DEN 1224.00
Износ
Това е достапна


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Повеќе информации

боја:
Црна
Број На Модел На:
За само 11,6 инчен Tbook 16 Моќ Tbook16 Моќ екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Најдобрите понуди во категоријата