.

.

origianl нови 7inch VX610 Екран на Допир 161mm*97mm 4 wire resistive екран на Допир Панел за Индустриски екран на Допир Панел ова е компатибилен

origianl нови 7inch VX610 Екран на Допир 161mm*97mm 4 wire resistive екран на Допир Панел за Индустриски екран на Допир Панел

Степени:

DEN 336.00 -30 %
DEN 480.00
Износ
Това е достапна


origianl нови 7inch VX610 Екран на Допир 161mm*97mm 4 wire resistive екран на Допир Панел за Индустриски екран на Допир Панел ова е компатибилен

Повеќе информации

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобрите понуди во категоријата