.

.

15V 150W G6.35 проекција светилка EVB BRJ А1/234 endoscope извор на светлина 15V150W халоген сијалица бесплатен превозот-10pcs

15V 150W G6.35 проекција светилка EVB BRJ А1/234 endoscope извор на светлина 15V150W халоген сијалица бесплатен превозот-10pcs

Степени:

DEN 4560.00
Износ
Това е достапна


15 V 150 W G6.35 проекција светилка EVB BRJ А1/234 endoscope извор на светлина 15 V150 W халоген сијалица бесплатен превозот-10pcs
Volts : 15v
W : 150w
База : G6.35
Главната примена : Микроскоп,OT светлина
Живот време : 50hrs
Крстот референца : 64633 HLX
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
LT03033
Карактеристики:
халоген светилка
сертификација:
CE
volts:
15v
watts:
150w
база:
G6.35
главната апликација:
микроскоп,К Т светлина
живот време:
50hrs
крстот референца:
64633HLX

Најдобрите понуди во категоријата