.

.

5+1 Мека Авто Автомобил Шанса Сунѓерот Чистење Подлога за Полнење за Автомобил Полирање Восок Тркала Автомобил Алатки

5+1 Мека Авто Автомобил Шанса Сунѓерот Чистење Подлога за Полнење за Автомобил Полирање Восок Тркала Автомобил Алатки

Степени:

DEN 269.00 -15 %
DEN 316.32
Износ
Това е достапна

Апликацијата ќе биде прв сунѓерот натопени во бистра вода, одвод на вода по сунѓер натопен восок директно, потоа рамномерно обложени во автомобил, престој во coagulation на восок може да се полира. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!.cn
Кина Mail Пост
20-90 дена
www.com
Fedex
2-4 дена
www. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Тоа е издржлив, еластичен, компактни, лесни, се чувствува добро и мека.com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Име на производ : 5+1 Мека Авто Автомобил Шанса Сунѓерот Чистење Подлога за Полнење за Автомобил Полирање Восок Тркала Автомобил Алатки
2.74" , Дебелина : 3cm/0. По користење, впива во топла вода,одвод на вода надвор да се зачува.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Превозот цена : Кликнете на Превозот Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 15 работни дена.net/en/
EMS
5-10 дена
www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Боја : Црвена/Црна/жолта/сина/беж(Случаен Боја)
5.Направени од високо-квалитет сунѓерот,совршен за автомобил чистење.com
UPS-от
2-4 дена
www.
Превозот
1).
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни feeback ако сте задоволни со нашиот производ по добивањето на пратката.
Објектот Се Покаже
Како Да го КОРИСТИТЕ :
1. Заштитни агент испрскаат со сунѓер да ги сунѓерот по предмети, исто така може да се испрскаат заштитна агент по бришење на површината со сунѓер. А Т или други Даноци).com
e-EMS
7-30days. Без разлика што стресот ја поддржува, тоа не ќе биде надвор од форма. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Димензии : Дијаметар : 9.Материјал : Сунѓерот
4. Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.

Повеќе информации

Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Ширина:
6.2cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
Сунѓерот
Специјални Функции:
Шанса Сунѓерот
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки

Најдобрите понуди во категоријата