.

.

LUOTEEMI Нова мода Исклучителен Дизајн Убава Слатка CZ Кристал Петокрак Облик Жените Шарм Студ Обетки Сребро-Накит Боја

LUOTEEMI Нова мода Исклучителен Дизајн Убава Слатка CZ Кристал Петокрак Облик Жените Шарм Студ Обетки Сребро-Накит Боја

Степени:

DEN 240.00 -40 %
DEN 400.80
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Број На Модел На:
E-2015042408
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
mm
Тежина:
g
Стил:
Романтични

Најдобрите понуди во категоријата