.

.

Топла Продажба на Високо Квалитетни Модни Гроздобер Исечок стил Бакар обетки подароци,висок квалитет позлатен златни обетки,како кошница

Топла Продажба на Високо Квалитетни Модни Гроздобер Исечок стил Бакар обетки подароци,висок квалитет позлатен златни обетки,како

Степени:

DEN 172.00 -40 %
DEN 287.04
Износ
Това е достапна


1> Материјал : БАКАР
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> позлата боја : анти сребро или анти месинг
4>Тежина : 0.91 g / пар
5> За повеќе стилови и форма , ве молиме контактирајте со нас .

Повеќе информации

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
FE006
is_customized:
No
Стил:
Дувачкиот Earring
Материјал:
Дувачкиот Бакар
Назад Наоѓање:
начичкана earring

Најдобрите понуди во категоријата