.

.

Faddish Накит 2015 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Гроздобер Изјава Marquise Жените Earring Studs

Faddish Накит 2015 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Гроздобер Изјава Marquise Жените Earring Studs

Степени:

DEN 116.00 -9 %
DEN 127.68
Износ
Това е достапна


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от и Fedex.
Faddish Накит 2015 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Гроздобер Изјава Marquise Жените Earring Studs
Големина : 3.5*3.5 cm Тежина : 20g
Производство :
Faddish Накит 2015 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Гроздобер Изјава Marquise Жените Earring Studs
Материјал :
Цинк Легура
MOQ :
Мин цел е $10
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите. Ако вашата нарачка над $150,Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от или Fedex.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Повеќе информации

Метална боја:
Жените Earring Studs
Главниот Камен Боја:
сива
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Студ Обетки
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed00166a
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производство Функција:
Симулирани Бисер Гроздобер Изјава Marquise Жените Earring Studs
боја:
слика
позлата:
Злато Позлатен
Клучни зборови:
Жените Earring Studs
Место на Orign:
Qingdao Кина
Материјал:
Цинк, Алуминиум, Стакло, Акрилик
време на испорака:
20-60 дена
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни

Најдобрите понуди во категоријата