.

.

Чендлер 925 Фунта Сребрен Облак Bowknot Студ Earring За Жените К-поп Blushed Обичен Feminina Femme Свадба Homme Љубов Накит

Чендлер 925 Фунта Сребрен Облак Bowknot Студ Earring За Жените К-поп Blushed Обичен Feminina Femme Свадба Homme Љубов Накит

Степени:

DEN 99.00 -35 %
DEN 153.12
Износ
Това е достапна


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
парче Чендлер 925 Фунта Сребрен Облак Bowknot Студ Earring За Жените К-поп Blushed Обичен Feminina Femme Свадба Homme Љубов Накит Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
925 Прстен-011
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чендлер
Стил:
Мода/Едноставен/Open Заврши Прстен
Облик/Шема:
Cloud Bowknot
925 Sterling silver:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
прст пети прстен:
Accessary /Подароци
боја:
Сребро.
Материјал:
925 солидна сребрен прстен
Пол:
Жените/Женски/Girls/Човек
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Најдобрите понуди во категоријата