.

.

Ѓ. J4Z Нова Жешка Моден Дизајнер Кадифен Врвот Мешавина-одговараше Срцето Студ Обетки за womem Brincos Bijoux

Ѓ. J4Z Нова Жешка Моден Дизајнер Кадифен Врвот Мешавина-одговараше Срцето Студ Обетки за womem Brincos Bijoux

Степени:

DEN 149.00 -20 %
DEN 186.72
Износ
Това е достапна


Купувачот покажува
:

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Розева Боја, Кафеава
Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
KHE011
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Должина:
about 3.6cm of long, 1.3cm of short

Најдобрите понуди во категоријата