.

.

Резервни мото делови Хром Сопствени Работи Огледало одговара за Hond CBR600 900 929 954 1000RR Пламен Форма

Резервни мото делови Хром Сопствени Работи Огледало одговара за Hond CBR600 900 929 954 1000RR Пламен Форма

Степени:

DEN 1831.00 -6 %
DEN 1947.36
Износ
Това е достапна


Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Пламен Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни) Прилагодливи Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало (стакло) Материјал : Акрилик (обезбедува јасна цел и не е лесно да попуштат или не) Доаѓа со Хром монтажа плочи за лесна инсталација Мерење : Ширина - вкупна ширина е 9". Од монтажа гром до надворешниот совет на огледало лице е 7" Висина - 5.5 - "Огледало лице - 3.5" x 2" Материјал : 6061 Палка Алуминиум Боја : исто како што сликите покажуваат Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : одговара за Хонда CBR 600 1999-2007, одговара за Хонда CBR 600 RR 2003-2007 година, одговара за Хонда CBR 900 RR 1998-1999, одговара за Хонда CBR 929 RR 2000-2001, одговара за Хонда CBR 954 RR 2002-2003 година, одговара за Хонда CBR 1000 RR од 2004 до 2007 година одговара за Kawasaki Ninja (Сите Години, & Модели) одговара за Suzuki GSXR 600 1992-2007, одговара за Suzuki GSXR 750 1991-2007, одговара за Suzuki GSXR 1000 2001-2007, одговара за Suzuki GSXR 1100 1993-1998, одговара за Suzuki Hayabusa 1999-2007, одговара за Јамаха FZR600 1989-1999, одговара за Јамаха YZF600 R 1995-2007, одговара за Јамаха R6 1999-2007, одговара за Yamaha R1 1998-2007

Повеќе информации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
MT252-001+TTT004+MT222-014-CD1
Објектот Тежина:
0.56kg
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
6061 Палка Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT

Најдобрите понуди во категоријата