.

.

Племенски Стомак Танц Додатоци Танц Headpiece Танц Headbands Стомак Танц Tassel Коса Бенд за Жени

Племенски Стомак Танц Додатоци Танц Headpiece Танц Headbands Стомак Танц Tassel Коса Бенд за Жени

Степени:

DEN 274.00 -5 %
DEN 288.00
Износ
Това е достапна


#TR40 :

Повеќе информации

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
TR40
Стил:
Стомакот танц додаток
боја:
Како слики прикажани
Употреба:
Племенски танц
Објектот Вклучуваат:
1*headpiece
Материјал:
Conch, смола
Испорака Детали:
брод од предмети во 2 дена
Превозот тип:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата