.

.

Ретки Кинг Династијата сребро&jade цевка,1842,35 cmLong,бесплатен превозот

Ретки Кинг Династијата сребро&jade цевка,1842,35 cmLong,бесплатен превозот

Степени:

DEN 1188.00 -18 %
DEN 1448.16
Износ
Това е достапна


Продажба На Политики
Плаќање начин На најдобри плаќање начин е или банкарски трансфер .
Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне.
Објектите се одликува со bubblewrap & пена, специјализирани и безбедно, така ние можеме да ве уверам ќе ја добиете вашата точка безбедно, осигурување,внатрешен транспорт и професионални пакување секогаш се вклучени во превозот цена ! Ние mail на меѓународно ниво од страна на EMS Земе 4-7 дена да пристигнат и Регистрирани Воздухопловната земе 15-18 дена. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со мојата предмети или услуга, ве молиме контактирајте ме и јас ќе се исправат грешка пред да ме остави негативни повратни информации.,и вашиот registerd адреса на или ebay ќе се смета како стандарден поштенска адреса. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. 7-10 предмети, на попуст 18%. Ние ве охрабруваме да ги испита пратката во времето. Ние треба вашата полно име, превозот адреса, поштенски код и телефонски број по што го освои аукција,и вашиот registerd адреса на или ebay ќе се смета како стандарден поштенска адреса. Ова е многу Ретка старите цевки. Тоа има многу голема колекција вредност. се постигне или надмине 11 предмети, ве молиме да ни ме,на попуст ќе над 20%.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.

Повеќе информации

Бренд Име:
edmoogrel
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Употреба:
Колекционерски предмети
Материјал:
jade&сребро.
Големина:
35cm

Најдобрите понуди во категоријата