.

.

No. 12 Труба Staples Канцелариски Материјали Staples Стандард Главен 0246

No. 12 Труба Staples Канцелариски Материјали Staples Стандард Главен 0246

Степени:

DEN 281.76
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Главен Големина:
24 / 6
боја:
Сребро.
Круна Ширина:
11.5 mm
Жица Мерач:
Други
Жица Материјали:
Метал
Нога Должина:
6mm
Тип:
Нормално Главен
Број На Модел На:
sts01

Најдобрите понуди во категоријата