.

.

Нов Оглас Креативен Дизајн Злато Куче Нерѓосувачки Челик Метал Занает, Chopstick носителот Остатокот стојат

Нов Оглас Креативен Дизајн Злато Куче Нерѓосувачки Челик Метал Занает, Chopstick носителот Остатокот стојат

Степени:

DEN 287.04
Износ
Това е достапна


Опис на производот
нето тежина : 60 g
боја : златна боја
материјал : нерѓосувачки челик
големина : 82*28*33mm
стил : уникатен дизајн
функција : еко-пријателски
употреба : украси ,chosptick ,лажица,нож ,вилушка носителот
Стапчиња за јадење ,ножеви,предници носителот
Куче форма хороскопски chopstick /лажица/нож носители ,добриот дизајн декорација додатоци ,метални материјали ,фина изработка ,многу исклучителна .
Во секојдневниот живот, можеме да однос на тоа како стапчиња за јадење ,ножеви и предници носителот,исто така, можеме да однос на тоа како декорација додатоци ,Подароци &Занаети на вечера табела
Дали Кинески храна или западна храна, ако има оваа точка,тоа ќе стане повеќе топла и слатка .секој агол треба да го красат,животот треба да ги красат ,животот е уметност

Повеќе информации

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Бренд Име:
NoYin
сертификација:
CE / ЕУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
боја:
злато боја
Големина:
82*28*33mm
Нето тежина:
60g
Употреба:
украс ,подарок,chopstick носителот,сувенири
Обликот:
Куче
дизајн:
единствена
Главен Материјал:
Метал
chopstick лажица,вилушка ,нож носителот :
декорација занаети

Најдобрите понуди во категоријата