.

.

Faber-castell цртање молив професионални мулти-сива молив 16pcs/многу

Faber-castell цртање молив професионални мулти-сива молив 16pcs/многу

Степени:

DEN 929.00 -12 %
DEN 1056.00
Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : цена вклучувајќи 16pieces(H-6 H,HB-7 B, Ж), доколку клиент барање сива тип на молив, ве молиме оставете порака.

Повеќе информации

боја:
Црна
Тип:
Стандард Моливи
Употреба:
Office & Училиште Молив
Број На Модел На:
9000

Најдобрите понуди во категоријата