.

.

grampeador де дрво тешки прирачник рамен помине пиштол коњ помине спојувач директно помине doornail grampos став дрво 8533

grampeador де дрво тешки прирачник рамен помине пиштол коњ помине спојувач директно помине doornail grampos став дрво 8533

Степени:

DEN 1849.92
Износ
Това е достапна

Големина : 178*25*148mm Главен капацитет : 53/6-53/10

Повеќе информации

моќност:
упатство
Тежина:
other
Број На Модел На:
st12
Главен Капацитет:
Други
Материјал:
Метал
Големина:
Jumbo
Димензии:
178*25*148
грлото длабочина:
Други
Лист Капацитет:
многу
Главен Големина:
53/6 53/10
Тип:
grampeador де дрво

Најдобрите понуди во категоријата