.

.

WEIDE Топла Продажба Отворено Мажи Спортски Часовници Водоотпорен 30 Метри Аналогни Дигитални LED Врати Светлината на Екранот Aliexpress Популарен Бренд

WEIDE Топла Продажба Отворено Мажи Спортски Часовници Водоотпорен 30 Метри Аналогни Дигитални LED Врати Светлината на Екранот

Степени:

DEN 1176.00 -30 %
DEN 1679.52
Износ
Това е достапна


БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH2309 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГЕН-ДИГИТАЛЕН LED ДВИЖЕЊЕ : Оригинални ЈАПОНИЈА Кварц + LED дигитални движење Карактеристики : -На сите WEIDE(WH2309) Аналоген-дигитален LED дисплеј спорт се види е достапен во 6 верзии; -Напредни производствени технологии; -Еколошки IP electroplating, се помине ROHS стандардот -Сите не ' рѓосувачки челик тока и watchband; -Оригинални Miyota 2035 кварц движење, со S S626 батерија; -Види круна со животната средина IPS бронза electroplating; -Вистински нерѓосувачки челик назад случај со Hi-tech ласерски логото; -Време, втор, месец, денот, недела и аларм функција-Одење на грешка од ± 45 S / M; -30 метри отпорен на вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); -фабричките квалитет гаранција. -Бенд Материјал : не ' рѓосувачки челик -Пати-over-затворач-со-безбедност Спецификација : Случај Дијаметар : 4.95 cm Случај Дебелина : 1.5 cm Бенд Должина : 20.5 cm Бенд Ширина : 2,2 см Компоненти Вклучени : -1 x WEIDE Види -1 x Подарок Кутија -1 x Корисници на Прирачникот Топло потсетување : најновиот пакет е замена на поранешниот пакет, сега пакет ќе се користат произволно.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Престане да се Види,Повеќе Време Зона,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Двоен Дисплеј
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Бренд Име:
WEIDE
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
WH2309B-2C
Dial Дијаметар:
49.5 mm
Стил:
Спорт
Бендот Должина:
20.5 cm
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
боја:
црна, црвена
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Продажба На Предмети:
мажите рачни часовници
Пакување:
Подароци Кутија За Пакување Хартија
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални

Најдобрите понуди во категоријата