.

.

2018 Греење Здравствена заштита душек убавина Здравје загреан за спиење душеци со око маска 0.7X1.6M

2018 Греење Здравствена заштита душек убавина Здравје загреан за спиење душеци со око маска 0.7X1.6M

Степени:

DEN 15538.00 -22 %
DEN 19920.00
Износ
Това е достапна

) Бесплатен Дар (ве Молиме оставете порака која точка на Око Маска ви се потребни, или ние ќе испратиме БР. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.да ги смири нервите, подобрување на спиење квалитет. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. По употреба, исклучување на контрола на температурата switch, а потоа повлечете го приклучокот.
Здрава бенефиции на греење jade перница
1) Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization
2) да се Релаксираат мозокот, Природен здрав jade перница направи memove мозокот замор,се регулира нервниот систем функција
3) Подобрување на циркулацијата на крвта, Природен здрав jade перница може целосно да се подобри снабдувањето со кислород на мозокот и главата.
Повратни информации
1.Овој објект е покриена со една година гаранција. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Поврзани температурата контролер и греење тело откако вметната извор на енергија. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.1/Црна Еден)
Фотографии на греење jade перница 1.метаболички отпад на мозочните клетки. Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Бренд Име:
SONGM
Број На Модел На:
LHM-HYX05
работа на владата:
Око Маска
Материјал:
СТП/Платно
Тип:
Перница за спиење
Материјал:
СТП-кожа
Големина:
0.7X1.6M

Најдобрите понуди во категоријата