.

.

Накладките Органско За Мотоцикл Додатоци PIAGGIO ВЕСПА GTS СУПЕР СПОРТ 300 2010-2013 X9 250 2005-2006 Пред ОЕМ

Накладките Органско За Мотоцикл Додатоци PIAGGIO ВЕСПА GTS СУПЕР СПОРТ 300 2010-2013 X9 250 2005-2006 Пред ОЕМ

Степени:

DEN 611.00 -27 %
DEN 837.12
Износ
Това е достапна

Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Надминува ОЕМ Спецификации.Идеален за брзо велосипедисти. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект. Превозот на трошоците направени се за вас. Најпопуларните избор.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
· Обезбедува незаменлива педалата се чувствуваат. Ова соединение е погодна за употреба за сите потешки скутери со поголеми мотори за побрзо улица се користи и е совршен за употреба со било која диск кочница материјал. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Трговија на големо е добредојден.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. На Kevlar органски серија влошки се совршен избор за потешки и поголеми мотор скутери во разиграните урбана употреба и се погодни за употреба со сите видови на диск материјали.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Висок Квалитет На Органски Накладките
Компатибилност : APRILIA DERBI GILERA KEEWAY PIAGGIO ВЕСПА
Еквивалентно на EBC # SFA353
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F & R= Пред & Задните
Лесна Инсталација. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Висина:
0.93cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
9.68cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Име На Модел:
ZP353
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
3.935cm

Најдобрите понуди во категоријата