.

.

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задните Одговара За APRILIA 1200 Dorsoduro (Сите Модели) 2011-2014 ОЕМ Нови Мото Додатоци

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задните Одговара За APRILIA 1200 Dorsoduro (Сите Модели) 2011-2014 ОЕМ Нови Мото Додатоци

Степени:

DEN 839.00 -27 %
DEN 1149.60
Износ
Това е достапна


Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Голема Количина, Подобра Цена. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Сплотени нодуларен метал со вжарено структура драстично се намалува роторот се носат.1 приоритет. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена.
Керамички Композитни сопирачки влошки испорача исклучителни сопирање на перформансите и оперативни контрола над широк спектар на условите на возење – од секојдневно патување, за да спортски туринг, да се агресивни автопат или улица-раса коњи. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.
- Одлична Трајност И Перформанси
- Исклучително Стабилен Коефициент На Триење
- Светска Класа на Производ, OE Да Илјадници Велосипеди
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Трговија на големо е добредојден. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Без загревање потребно како со sintered влошки. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Ширина:
4.12cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
ZP208
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Должина:
7.813cm

Најдобрите понуди во категоријата